به نام خدا
فرم ثبت نام ستادهای الکترونیک
با سلام و عرض ادب خدمت شما سرور گرامی! با توجه به وضعیت کرونایی کشور بر آن شدیم که تجمعات میدانی را به حداقل برسانیم و همچنین از چاپ و تکثیر گسترده پوستر و سایر اقلام تبلیغاتی فیزیکی که به محیط زیست آسیب جدی می‌زند، در حد امکان خودداری نماییم.

از همین رو سامانه «ستادهای الکترونیک حامی حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی» را به منظور شناسایی، ساماندهی و همکاری با خادمین مردم در حوزه رسانه جهت تبلیغات و آگاهی بخشی به هموطنان عزیزمان طراحی نمودیم.
 
شرایط و نحوه تاسیس ستاد الکترونیک

1. در صورتی که دارای هر نوع رسانه شخصی یا گروهی از جمله سایت خبری، سایت شخصی، پیج، گروه، کانال و غیره در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی می باشید، فرم زیر را با دقت پر نمایید تا ضمن اعطای کد ستاد الکترونیک حامیان حجت الاسلام رئیسی به حضرتعالی، فعالیت خود را با هماهنگی ستاد مرکزی جوانان آغاز نمایید.

2. قبل از پر کردن فرم اینجا کلیک کنید و لوگوی ستاد الکترونیک "رئیسی جوانان" را دانلود کرده و بعنوان عکس پروفایل ستاد خود قرار دهید و سپس از صفحه خود با لوگوی ستاد اسکرین شات بگیرید و در بخش ارسال اسکرین شات که در پایان همین فرم آمده است، تصویر را آپلود کنید. (رسانه هایی که به هر دلیل از درج لوگوی ستاد در رسانه خود دارای معذوریت می باشند اما تمایل به همکاری در حوزه تبلیغات دارند، در بخش توضیحات اطلاع دهند.)

3. در مرحله سوم همکاران ما در اولین فرصت با شما ارتباط خواهند گرفت و ضمن اعطای کد ستاد الکترونیک، نام و ستاد شما در سامانه جامع "رئیسی جوانان" ثبت می نمایند و همکاری با شما بعنوان ستاد الکترونیک حامی حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی آغاز خواهد شد.